Azalia

Centrum Ogrodnicze Azalia od prawie 15 lat dostarcza rośliny i artykuły ogrodnicze dla mieszkańców Suwałk i okolicznych miejscowości. Stworzyliśmy je z myślą o osobach, którym zależy na pięknych ogrodach, balkonach, kwitnących rabatach kwiatowych czy grządkach pełnych świeżych ziół i warzyw. Ogrodnictwo to nasza pasja i tą pasją chcemy Państwa zarazić i umożliwić jej realizację dzięki dostępności do najwyższej klasy produktów.

Nasza oferta zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwań naszych klientów. Stale poszukujemy nowych odmian roślin, przeglądamy nowości naszych dostawców, odwiedzamy nowe szkółki roślin aby oferować Państwu najwyższej jakości produkty najlepszych producentów. Rośliny w naszym centrum ogrodniczym są specjalnie wyselekcjonowane i podlegają regularnym zabiegom pielęgnacyjnym tak aby trafiły do Państwa ogrodu czy doniczek w jak najlepszym stanie. Stale współpracujemy z ponad 100 dostawcami roślin i artykułów ogrodniczych. Posiadamy również własną szkółkę roślin ozdobnych, z której pochodzi część roślin z naszej oferty.

Nasz zespół tworzą pasjonaci ogrodnictwa z niezwykle bogatą wiedzą i ciekawymi pomysłami na nietypowe kompozycje czy aranżacje ogrodów. W dużej mierze to nasi pracownicy decydują o kształcie naszej oferty stale pozostając na bieżąco z nowościami i trendami w ogrodnictwie. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientami pomagający przy wyborze odpowiednich gatunków i odmian roślin czy podpowiadając jakie środki i artykuły stosować do ich uprawy.

Azalia - Centrum Ogrodnicze
Azalia Centrum Ogrodnicze
Azalia - Centrum Ogrodnicze
Azalia Centrum Ogrodnicze

Zapraszamy Państwa do naszego centrum ogrodniczego
w dwóch wygodnych lokalizacjach przy ul. Bakałarzewskiej i Sejneńskiej w Suwałkach.

AKTUALNOŚCI

Nasza oferta zmienia się zależnie od sezonu i pory roku. Staramy się na bieżąco informować Państwa o rozpoczęciu dystrybucji konkretnych grup produktów, nowościach i promocjach.

ZAPRASZAMY

Azalia
Bakałarzewska

Azalia Centrum Ogrodnicze
Pn-Pt:8:00-18:00

Sb: 8:00-14:00

Azalia
Sejneńska

Azalia Centrum Ogrodnicze
Pn-Pt: 8:00 – 18:00

Sb: 8:00 – 15:00

SOCIAL MEDIA